Swamp-Attack-for-PC-Windows-mac-computer

Swamp Attack یک بازی به سبک دفاعی است این سبک بازی ها جذابیت و محبویت خاصی بین کاربران خود دارند، بازی کردن در محیط بازی های دفاعی این چنین است که دشمنان به سمت شما حمله می کنند در صورتی که شما ایستاده اید و تنها باید از خود دفاع کنید که این مبارزه می تواند به صورت رو در رو یا از بالا یا مانند شخص سوم باشد .

این بازی متعلق به شرکت Outfit7 است که جذابیت و طرفداران بسیاری دارد همانطور که این بازی فوق العاده جذاب است بسیار اعتیاد اور است و همچنین از خشونت زیادی برخوردار است که بهتر از کودکان و خردسالان از بازی کردن اجتناب کنند اما با این وجود صحنه های طنزآمیز بسیار دارد که خشونت بازی را کمرنگ تر میکند.
از اسم بازی میتوان فهمید که شخصی یک خانه در دل مردابها و جنگل دارد از این بازی این چنین برداشت میشود که شخصی حیوانات این جنگل را به زامبی تبدیل کرده است که قصد کشتن و ویران کردن خانه شما دارد برای محافظت از خود میتوانید سلاح های پیشرفته و مبارزه را برای خود آسانتر سازید.
در اصل شما فردی خونسرد وشجاع هستید که با این موجودات مبارزه میکنید و بیمی از انها ندارید.
ولی باید مراقب باشد که به انها نزدیک نشوید که خطرناک است در اصل دشمنان شما سگ ها و تمساح ها هستند پس هدف را درست بگیرید و از نزدیک شدن خودداری کنید.
اگر امتیاز جمع کنید میتوانید حتی از بمب های کشتارجمعی استفاده کنید.
این بازی مجموعا ۷۸ مرحله است که در ۴ بخش قرارا گرفته است.

ویژگی های بازی Swamp Attack:

-گرافیک بالا
-گیم پلی مناسب
-مهیج و اکشن
-امکان استفاده از سلاح های پیشرفته

تغییرات نسخه جدید:

  • افزوده شدن بخش مود بازی چند نفره
  • افزوده شدن جوایز فیسبوکی

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

size حجم فایل : 50.60 مگابایت

size ورژن :اندروید 2.3 به بالا

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : Download0098