Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-Cover.www_.Download.ir_

بازی Pinball FX2 Star Wars Pinball The Force Awakens Pack در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی Zen ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Pinball FX2 شبیه سازی از عناوین کلاسیک پین بال می باشد . تاکنون میزهای کلاسیکی از این عنوان منتشر شده است که می توان به جنگ ستارگان , مارول و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد . میزهای خود را از میان تنوعی که در این بخش وجود داره انتخاب کرده و به بازی مشغول شوید .

سایر توضیحات : بازی Pinball FX2 Star Wars Pinball The Force Awakens Pack از روی نام عنوان فیلم Star Warsᵀᴹ: The Force Awakens که به تازگی در سینما منتشر شده ساخته شده است . بازیکنان قادر خواهند بود لحظات فراموش نشدنی را تجربه کرده که از روی فیلم به صورت مستقیم آورده شده است . به گروه مقاومت ملحق شده و به جنگ با First Order بروید . در کنار شما Rey , Fin , Poe , General Leia و Han Solo نیز حضور دارند . فرمانده گروه First Order فردی خبیث بوده که سعی دارد در این مسیر شما را نابود سازد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Pinball FX2 Star Wars Pinball The Force Awakens Pack

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Zen Studio

منتشر کننده : Zen Studio

سبک بازی : شبیه ساز , Casual

حجم فایل : 4.8 گیگابایت

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-4 Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-5 Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-1 Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-2.ir_ Pinball.FX2_.star_.Wars_.Pinball.The_.Force_.Awakens.Pack-3

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم 

sizeحجم فایل : 4 گیگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com