typing-master-pro

با وجودی که مدتهاست از محیط خشک و تایپی سیستم عامل داس گذشته و به محیط گرافیکی ویندوز، لینوکس یامکینتاش مهاجرت کرده ایم و به راحتی نیز می توان با موس کارهای روزمره خودمان را انجام دهیم. ولی  ظهوراینترنت و نوشتن در وبلاگ و حضور کامپیوتر تقریباً در همه ابعاد زندگی ما نقش تایپ را به جای کاهش،  چندین برابر افزایش داده است. بنابراین بیایید: هر چه زودتر نحوه تایپ صحیح را یاد بگیرید و از رایانه خود لذت دو چندان ببرید. حال ما می توانیم با وجود یك نرم افزار مفید و راهنما كه امكانات كمكی بسیاری برای ما فراهم می كند فاكتور زمان را بسیار سریعتر از آن چه كه معمول است بگذرانیم .
TypingMaster برنامه آموزشی تایپ حضوری و کمک قدم به قدم شما برای حرفه ای شدن در تایپ با تمرین های اختصاصی می باشد. این نرم افزار با مهیا سازی تمارین مختلف و مفید شما را در پیشرفت مرحله به مرحله در زمینه ی تایپ سریع و مفید پیش می برد و به شما نقاط قوت و ضعفتان را در تایپ گوش زد می كند تا بر نقاط قدرت آگاهی یابید و بر نقاط ضعف با تمرین بیشتر غلبه كنید.

همچنین این نرم افزار توسط آمارهای گرافیكی كه ارائه می كند میزان دقیق پیشرفت شما را به صورت نمودار و … به شما نمایش می دهد و قرار دادن تمرین های بسیار هیجان انگیز، بازی های مرتبط، ایجاد گروه کاری و مدیریت آن توسط مدرس، ایجاد تنوع در تمرین های مطرح شده و … باعث شده تا این نرم افزار به یک نرم افزار بی نظیر در زمینهآموزش تایپ تبدیل شود. این نرم افزار به شما آموزش می دهد كه چگونه به طور موثر از تمامی كلید های صفحه كلید استفاده نمایید. همچنین این نرم افزار می تواند به صورت چند User طراحی شود و همزمان چندین كاربر توانایی تایپ خود را بهبود ببخشند. از ویژگی های خوب دیگر این محصول می توان به كم كردن اشتباهات تایپی كاربر و صرفه جویی در وقت با ارزش شما و كاستن خستگی و استرس ماهیچه ها در اثر تایپ و تمركز حواس كاربر در متنی كه می نویسد و ارائه می نماید نام برد.قابلیت های کلیدی نرم افزار TypingMaster Pro:
– بهینه سازی مدت زمان فعالیت
– تعیین یك هدف و سطح مشخص برای كاربر
– دادن راهنمایی های جزیی و مفید به صورت آنی در محیط نرم افزار
– یادگیری چگونگی استفاده از تمامی صفحه كلید حتی علامات و Numpad ها
– طرح تمارین چندگونه در محیط های گوناگون
– نما‌یش  درصد پیشرفت شما و مقایسه با نمونه استاندارد
– تست تایپ حرفه ای در مقایسه با سطوح اول جهانی و گرفتن گزارش كامل عملكردتان
– پشتیبانی تعداد بالایی كاربر
– قابلیت ایجاد گزارش از کلیه کاربران
– اضافه، حذف و ویرایش کابران توسط  مدرس
– توانایی ذخیره کلمات استفاده شده و درج آن ها
– و …

سیستم مورد نیاز :

– Pentium 300 MHz or faster recommended
– Minimum display area 800×600
– High Color display (more than 256-colors)
– 32 MB of RAM
– 20 MB of free HDD space

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

download لینک کمکی

sizeحجم فایل : 9 مگابایت

download دانلود مستقیم – سازگار با ویندوز xp

download لینک کمکی

sizeحجم فایل : 5.5 مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com