XAMPP

XAMPP 7.0.1 + Portable نرم افزار قدرتمندی برای یکپارچه سازی و ساخت وب سرور های زبان PHP و Perl میباشد, همانگونه که می دانید راه اندازی وب سرور کار بسیار سختی میباشد و نصب و راه اندازی نرم افزار هایی مانند MySQL, PHP, Apache هم کاربسیار دشواری است, نرم افزار XAMPP میتواند کار شما را بسیار راحت کند تا بدون نیاز به دانستن اطلاعات زیادی از PHP آن را در وب سرورهای خود جای دهید.

نرم افزار XAMPP به توسعه دهندگان وب این امکان را می دهد تا صفحات وب خود را براحتی و بدون نیاز به اینترنت آزمایش کنند تا وب پویا و خوبی داشته باشند. با برنامه XAMPP شما می توانید MySQL و پایگاه داده ی SQLite را مدیریت کنید و با استفاده از filezilla بر آنها احاطه داشته باشید که این برای سیستم مدیریت محتوای CMS بسیار مفید خواهد بود. به طور خودکار بعد از نصب تمامی خدمات نرم افزار متوفق شده است و شما باید به صورت دستی تنظیمات لازم را انجام دهید. و آنهایی را که نیاز دارید فعال و اداره کنید. هنگام اجرا می توانید از کنترل پنل سرویس هارا کنترل کنید و با استفاده از ماژول های خاص انها را راه اندازی کنید.

این برنامه قابلیت تعریف رمز عبور و حساب کاربری برای تامین امنیت نرم افزار را دارد. این برنامه به طور خودکار خود را به روزرسانی می کند, در حالت کلی این نرم افزار مناسب و به روزی برای آزمایش و نگهداری وب سایت های شما میباشد.

سیستم مورد نیاز:

Windows Vista/2008/7/2012/8/10

 

 

تغییرات در نسخه جدید:

– Apache 2.4.18
– MariaDB 10.1.9
– PHP 7.0.1
– phpMyAdmin 4.5.1
– OpenSSL 1.0.1
– XAMPP Control Panel 3.2.1
– Webalizer 2.23-04
– Mercury Mail Transport System 4.63
– FileZilla FTP Server 0.9.41
– Tomcat 7.0.56 (with mod_proxy_ajp as connector)
– Strawberry Perl 7.0.56 Portable

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

size حجم فایل : 117 مگابایت

download دانلود مستقیم – ورژن پرتابل

size حجم فایل :149  مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com