MetatOGGer

MetatOGGer نرم افزاری برای مدیریت و ساماندهی فایل های موسیقی روی هارد دیسک شماست که قابلیت ویرایش تگ و تغییر نام فایل های موزیک را نیز به شما ارایه میدهد .
با استفاده از این نرم افزار می توانید فرمتهای مختلف موسیقی را به صورت آرشیو نگهداری کرده و مجموعه حرفه ای داشته باشید. ظاهر نرم افزار بسیار ساده و قابل دسترس می باشد به طوریکه به راحتی هر سطح از کاربران می توانند با آن کار کنند.
با استفاده از آپشن های مختلف می تواند موزیک های مورد نظرتان را مدیریت کنید و با یک درگ و دراپ ساده مجموعه بندی های لازم را انجام دهید. شما می توانید آیتم های مورد نظرتان را به راحتی به اطلاعات جانبی موزیک ها اضافه کنید. دانلود این برنامه از سایت دانلود0098 در ادامه مطلب.

شما در این نرم افزار می توانید اطلاعات زیادی از خواننده و هنرمند موزیک را مشاهده کنید. اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید ، نوع اجرا و… از جمله اطلاعاتی است که این نرم افزار به کاربر میدهد که با استفاده از ان می توانید دسته بندی های لازم را انجام دهید.
با استفاده از این قابلیت می توانید جستجوهای کاملا حرفه ای انجام داده و در چند ثانیه به لیستی از موزیک های دارای یک ویژگی خاص دسترسی داشته باشید.
همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار امکان کپی کردن کاور موزیک ، امکان اضافه کردن قوانین استفاده از موزیک و سایر موارد می باشد. در این نرم افزار امکان پرینت اطلاعات موزیک نیز به کاربر داده شده است تا از اطلاعات جمع آوری شده پرینت بگیرد.

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

download لینک کمکی

sizeحجم فایل : 14 مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com