بازی کامپیوتری Bombing Bastards

بازی کامپیوتری Bombing Bastards : یک بازی ماجراجویی جذاب، اکشن و پر از جنگ های بی رحمانه، انفجارهای مهیب و محیط های ترسناک و مکان های کثیف که بوی خون و خونریزی می دهند، می باشد. مکان های زیادی بمب گذاری می شود. راه های پرپیچ و خمی را باید طی کنید. همینطور که به راهتان ادامه می دهید درها، دیوارها و راهروهای خونین را مشاهده می کنید. در این بازی باید با رئیس های بی رحم و قدرتمندی مبارزه کنید. سفر ماجراجویی تان را با دکتر Wallow آغاز می کنید تا جهان را نجات دهید. ۳۰ راهرو و دالان پرپیچ و خم و ترسناک را باید طی کنید. در این دالان های سرپوشیده دشمنان زیادی در کمین شما نشسته اند. در این بازی از موسیقی هم استفاده شده است. در مواقع خطر یک موسیقی خاص پخش می شود تا شما متوجه شوید که خطری در راه است تا خود را برای مبارزه با دشمنان آماده کنید.

ویژگی های بازی: بازی دارای پنج مرحله است که صحنه های جالب را مشاهده خواهید کرد. خیانت و دسیسه های زیادی در بازی صورت می گیرد که باید مسبب یا مسببین این توطئه ها را پیدا کنید و آنها را از بین ببرید. در این بازی پنج رئیس قدرتمند و بی رحم وجود دارد که باید به کمک سلاح های ویرانگر و مهارتهایی که دارید آنها را از بین ببرید. Bombing Bastards را می توانید هم تنها بازی کنید و هم با دوستانتان باهم بازی کنید. در مد گروهی بازی ۲ تا ۴ نفر می توانند بازی کنند. این بازی را  می توانید به صورت آنلاین هم انجام دهید.

 

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1870 MB

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 138 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com