DeleteOnClick

DeleteOnClick 2.4.1.0 Final برنامه ای فوق العاده کارآمد و مفید را امروز دانلود سافت ور به شما معرفی می‌کند. که کمتر کسی پیدا می‌شود که فایل‌های خیلی خصوصی و مهمی‌در رایانه خود نداشته باشد و همینطور همه ما هر روزه شاهد لو رفتن عکس و فیلم‌های خصوصی زیادی هستیم که همه این موارد بخاطر عدم اطلاعات کافی در مورد رایانه می‌باشد. خیلی از عزیزان فایلهای خود را از کامپیوتر حذف می‌کنند و به گمان خود برای همیشه این فایلها حذف و نابود شده اند.
اما غافل از اینکه ویندوز این فایلها را براحتی حذف نمی‌کند و برنامه‌های ریکاوری ( بازیابی اطلاعات) اقدام به بازگرداندن فایلهای حذف شده می‌کنند و متاسفانه افرادی از این مسیله سوء استفاده کرده و می‌شود آنچه که نباید شود.
اما راه حل چیست؟ برنامه‌های زیادی وجود دارند که فایلها را بصورت غیر قابل بازیابی حذف کرده و مانع از بازگردانی مجدد آنها می‌شوند. امروز یکی از برنامه‌های موفق در این زمینه را به شما معرفی میکنم و برای دانلود در اختیار عزیزان قرار میدهیم.

برخی از مهمترین ویژگیهای برنامه DeleteOnClick :

– کارکرد خیلی عالی و عدم بازیابی فایل‌های حذف شده
– اضافه شدن به کلیک راست موس جهت سهولت در حذف فایلها (برای حذف هر فایل کافیست بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه security delete را کلیک کنید)
– اضافه کردن گزینه security empty  با کلیک راست بر روی سطل زباله ویندوز و حذف همیشگی فایلهای سطل زباله ویندوز است

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

download لینک کمکی 

size حجم فایل : 3.7 مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com