بازی کامپیوتری Disney Winnie the Pooh

بازی کامپیوتری Disney Winnie the Pooh : بازی با سبک ماجرایی که در سال 2015 توسط Disney Interactive ساخته شده است . نام این بازی براساس کارتونی با همین نام می باشد که بر اساس کتاب تعاملی متمرکز بر روی همین موضوع پو و دوستانش شکل گیری شده است. محوریت بازی براساس داستان سرایی و مناسب محتوای آموزشی برای کودکان می باشد. با فصل به فصل پیش رفته و هر قسمت آن شامل داستان جدیدی خواهد بود که به بازیخور این امکان را می دهد تا به برقراری ارتباط با شخصیت های بازی از طریق مینی بازی صورت گرفته بپردازد. پس از پایان از مرحله نیز پاداشی به شما تعلق خواهد گرفت. بازی دارای محیطی رنگی و شاد مناسب کودکان می باشد و می توان از آن به عنوان یک بازی مناسب برای سنین کودکان یاد کرد.

 

 

در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows® 7 Home Premium
Processor: 2.0 GHz Intel Pentium 4, 2400+ AMD or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 128MB DirectX 9.0c compatible graphic card supporting Shaders 2.0 (NVidia GeForce FX 5600, ATI Radeon 9600)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: Supported peripheral: Keyboard & Mouse

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® 7 Home Premium
Processor: 3.0 GHz Intel Pentium 4, 3500+ AMD or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256MB DirectX 9.0c compatible graphic card
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: 16-bit DirectX 9.0c-compatible sound card

لینک های دانلود :

 

download دانلود پارت 1

download دانلود پارت 2

size حجم فایل : 1.68 گیگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com