بازی اندروید Echoes: Deep-sea Exploration

بازی اندروید Echoes: Deep-sea Exploration یک بازی اکتشافی است که در آن شما با یک زیر دریایی پیشرفته به مناطقی نامحسوس و دورافتاده سفر می کنید و با کشتی خود مین های دریایی را همراه با کاپیتان Krats و مکانیک او جمع آوری می کنید. ماموریت شما این است که تنها با یک زیردریایی بستر دریا را از مواد منفجره و خطرناک پاک کنید. راه خود را به لطف ردیاب های صوتی خود پیدا کنید، از دخمه های پرپیچ و خم عبور کنید، موجودات دریایی و دشمنان را دفع کنید و از طریق جریان های اقیانوس برای رسیدن به تمام ماموریت ها عبور کنید. از دیگر ویژگی های بازی Echoes: Deep-sea Exploration می توان به وجود 56 نقشه در 6 جهان متفاوت، بیش از 130 ماده منفجره متفاوت برای خنثی کردن، بیش از 100 دشمنان برای مبارزه و … اشاره کرد.

بازی اندروید Echoes: Deep-sea Exploration

بازی اندروید Echoes: Deep-sea Exploration

 

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

Echoes: Deep-sea Exploration is an exploration game that sails you aboard the S.M.D Imperceptible, a minesweeper submarine, with the Captain Krats and his sparkling mechanic, Pam, always prepared to fix your mistakes.

What about your mission? Just clear the seabed, full of explosive mines. Hundreds of mines. With one submarine… and you!

————————————————
A mine a day keeps the doctor away

Find your way thanks to your sonar, cross the labyrinths, repel the sea creatures, avoid the wrecks and enemies on your way and maneuver through the ocean currents to achieve all the missions.

56 maps in 6 different worlds,
More than 130 mines to defuse,
More than 100 enemies to avoid,
With the touch screen: maneuver the submarine to repel the cuttlefishes, octopus and avoid the crashes.

لینک های دانلود :

download دانلود رایگان با لینک مستقیم

size حجم فایل : 34.03 مگابایت

size ورژن : برای اندروید 4.0 و بالاتر

password رمز فایل : www.download098.com

homepage منبع : Download0098