بازی کامپیوتری Elven Legend

بازی کامپیوتری Elven Legend : در این بازی جذاب یک زن جادوگر بدذات وجو دارد که به قلمرو پادشاهی یازدهم حمله می کند و خانواده ی سلطنتی را اسیر می کند. فقط شاهزاده ی جوانی به نام Aerin (آرین) از چشم این جادوگر دور مانده بود و این دختر را نتوانسته بود اسیر کند. اکنون شاهزاده آرین به کمک شما نیاز دارد. شما باید به او کمک کنید تا خانواده اش را پیدا کنید و سلطنت را نجات دهید. در حقیقت شما نقش شاهزاده آرین را بازی می کنید. باید به سرزمینی تاریک و ترسناکی در شمال سفر کنید و جادوگر را به سزای اعمالش برسانید. آیا به اندازه ی کافی برای رفتن به این سفر خطرناک آماده هستید؟ آیا شجاعت لازم را برای مواجه شدن با خطرهای بی شمار دارید؟ در این سفر ماجراجویی با موجودات عجیب و غریبی روبرو می شوید که بسیار خطرناک و وحشی هستند و در نهایت به مکانی که زن جادوگر در آن زندگی می کند می رسید. این را به خاطر داشته باشید که او یک جادوگر است و توانایی های زیادی دارد که می تواند شما را نابود کند. باید هوشتان را به کار بگیرید، نقشه ای برای او طراحی کنید و او را غافلگیر کنید. این بازی بسیار جالب را هرچه زودتر دانلود کنید و به دوستانتان نیز معرفی کنید. بازی Elven Legend یکی از پرمخاطب ترین بازی های ماجراجویی است. این بازی را در اوقات فراغت انجام دهید و از آن لذت ببرید.

 

ویژگی های بازی:
محیط این بازی بسیار زیبا و جالب است.
ساختمان ها را تعمیر کنید، درختان را ترمیم کنید.
موجودات عجیب و غریبی در این بازی وجود دارند که ظاهری متفاوت دارند. تا به حال چنین موجوداتی را در هیچ بازی ندیده بودید. این موجودات در ۵ لوکیشن متنوع و مختلف حضور دارند.
لوکیشن های این بازی از جنگل ها تا سرزمین های برفی و کوهها کشیده شده است.
این بازی کمی سخت اما بسیار جالب است.
کیفیت و گرافیک این بازی بسیار بالاست.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 197 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com