بازی کامپیوتری Flashout 2بازی کامپیوتری Flashout 2 : بازی جذاب و مسابقه ای که دنباله ی نسخه ی اولش است. در این بازی جالب شما در فضا قرار دارید و سفینه های فضایی متعددی را انتخاب خواهید کرد و با آنها به مبارزه با رقیبانتان می پردازید. این سفینه ها سرعت بسیار بالایی دارند و انبار مهمات و سلاح های مورد نیاز شما برای جنگ با دشمنانتان را دربردارد. سلاح هایی از قبیل راکت ها، انواع اسلحه های قدرتمند و ویرانگر و بمب ها در هر سفینه ای که شما اختیار کنید، قرار دارد. در هر مرحله سفینه ای متفاوت از سفینه های مراحل قبل وجود دارد. هر چه به مراحل بالاتر راه پیدا کنید قدرت و سرعت سفینه ها بیشتر می شود و سلاح هایی که در اختیار شما قرار می گیرد هم قدرتمندتر خواهند بود. البته این نکته را هم یادآور شویم که مرحله به مرحله دشمنان شما هم به همین نحو سرسخت تر و قدرتمند تر خواهند شد.

 

بازی Flashout 2 دارای سه مد مسابقه ، مبارزه و مد حذفی می باشد. این بازی کیفیت و گرافیک بالایی دارد و به صورت سه بعدی (۳D) پخش می شود. شما این بازی را به راحتی می توانید کنترل کنید. این بازی با موسیقی جالبی همراه است. Flashout 2 را می توانید به صورت آنلاین هم با دوستانتان بازی کنید. در مد آنلاین بازی دقیقا می توانید از هر سه مد موجود در این بازی استفاده کنید. این بازی جذاب و با گرافیک بالا را هر چه زودتر دانلود کنید، به دوستانتان نیز معرفی کنید و از آن لذت ببرید.
ویژگی های بازی: تجربه جالبی از مسابقات فضایی را با بازی Flashout 2 بدست خواهید آورد. مد آنلاین و گروهی این بازی را می توانید به طور رایگان انجام دهید. موسیقی جالبی همراه بازی نواخته می شود که جذابیت خاصی به این بازی بخشیده است. ۱۲ مسابقه در این بازی تعبیه شده است که هر کدام سختی و البته جذابیت خاص خود را دارد. سرعت سفینه های بازی بسیار بالاست. درهر سفینه سلاح های مورد نیاز شما تعبیه شده است. هرچه تعداد بیشتری از رقیبان خود را شکست دهید امتیاز بالاتری کسب می کنید. گرافیک بسیار بالای این بازی هم یکی دیگر از جذابیت های آن به شمار می رود.

 

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 108 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com