Flashpaste

Flashpaste 6.2 یک راه حل قدرتمند و بسیار موثر برای صرفه جویی در زمان  تایپ کردن را فراهم می‌کند. شما می‌توانید از این نرم افزار برای تایپ و استفاده از قالب متن  در ویندوز استفاده کنید.این برنامه نه تنها امکان صرفه جویی در وقت بلکه از اشتباهات چاپی نیز جلوگیری میکند.سرعت تایپ  برای کار با بخش‌های  متن یا کد مفید است و می‌توانید قالب‌ها را در حداقل زمان ایجاد و استفاده  کنید.

هنگامی‌که قالب مورد نظر خود را پیکربندی می‌کنید، می‌توانید آنها را به دسته‌هایی سازماندهی کنید تا اینکه بخشی از متن یا کد را سریعا پیدا کنید.  همه متون و کد پرکاربرد  را می‌توان به هر بخش ورود متن یک برنامه تنها با چند کلیک ماوس وارد کرد. سرعت تایپ  برای هر کسی که به طور منظم  ایمیل‌ها، اسناد و یا کد‌های برنامه نویسی می‌نویسد ومی‌فرستدبسیار مفید است.  دیگر نیازی نیست که به دنبال  اسناد قدیمی‌و ایمیلها برای پیدا کردن متن مورد نظرتان باشید و سپس آنرا به صورت دستی کپی کنید و آن را به سند جدید paste کنید.
برنامه Flashpaste همچنین  یک ابزار بسیار مفید برای توسعه دهندگان وب، نمایندگان پشتیبانی از مشتری و هر کس دیگری که می‌خواهد خواهان تایپ سریع است، می‌باشد.
نرم افزار سرعت تایپ  از ماکروها پشتیبانی می‌کند.

دیگر ویژگی‌های Flashpaste :

جستجوی کمکی در انتخاب رشته جعبه محاوره و پنجره اصلی
. ماکروی جدید -٪ عدد تصادفی (X، Y)٪ برای چسباندن یک عدد تصادفی از محدوده مشخص شده (x <= تعداد <= y).
و…

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

download دانلود مستقیم

downloadلینک کمکی

sizeحجم فایل : 2 مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : Download0098.com