بازی کامپیوتری Foresightبازی کامپیوتری Foresight : یک بازی استراتژیک که در سال 2014 عرضه شده است. بازی پیش بینی کوتاهی از از فضای مبتنی بر تنشی خواهد بود که شما در آن قرار خواهید داشت. در این بازی با مبارزه با دشمنان فضایی و بمب افکن های تیز ماوریت های مختلفی را پشت سر خواهید گذاشت. پشتیبانی و شناسایی نیروهای دشمن از وظیفه های شما خواهد بود. تا حدی می توان پیش بینی استراتژیکی از بازی داشت که تصیمات راهیردی و گاها ماهر بازیخور ها می تواند بر روی بازی تاثیر شگرفی داشته باشد. فرماندهان زبده را استخدام کنید و در ماوریت خود از آنها استفاده کنید. بازی در سطح وسیعی شامل جنگ های نابرابر بوده و صحنه های خشنی را به همراه خواهد داشت. منابع جنگی پیشرفته و همچنین جنگ در مناطق مختلف از جمله دریا و هوا از ویژگی های بارز این بازی می باشد.

 

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows XP
Processor: Intel Core 2 Duo E7500 or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9 compatible with Shader 2 support
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectAudio 9 compatible sound card
Additional Notes: Video cards should always be updated with their latest drivers. A high-performance video card will make a difference.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: Intel i7-2600 or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9 compatible with Shader 3 support
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectAudio 9 compatible sound card
Additional Notes: Video cards should always be updated with their latest drivers. A high-performance video card will make a difference

لینک های دانلود :

 

download دانلود پارت 1

download دانلود پارت 2

size حجم فایل : 1.66 گیگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com