بازی کامپیوتری Frozen Synapse Prime

بازی کامپیوتری Frozen Synapse Prime : یک بازی اکشن و جذاب که در آن شما یک گروه بزرگ را رهبری می کنید و می خواهید شورش بزرگی که در شهری به نام Markov Geist ایجاد شده است را سرنگون کنید. در حقیقت شما نقش یک فرمانده ی قدرتمند را ایفا خواهید کرد که به سربازان خود دستور می دهید که در ماموریت ها چگونه عمل کنند و همچنی آنها را راهنمایی می کنید. خودتان هم به عنوان فرمانده در جنگ ها حضور دارید. برای این که شورشی ها را دستگیر کنید و شورش را بخوابانید باید یک استراتژی موثر و اساسی را داشته باشید. باید نقشه ی خود را ازقبل برنامه ریزی کنید و سربازانتان را در جاهای گوناگون شهر اعزام کنید. در استراتژی کاربردی شما کمین کردن جایگاه اساسی دارد. یعنی شما باید برای شورشی ها دام گذاری کنید، کمین کنید و در زمان لازم به آنها حمله کنید و آنها را دستگیر کنید. از آنجایی که شما وجب به وجب شهر Markov Geist را می شناسید درعملیات و ماموریت های گوناگون قطعا موفق خواهید شد.

 

ویژگی های بازی:
این بازی می توانید هم تک نفره و هم به صورت گروهی انجام دهید. در مد تک نفره ی بازی ۴۰ ماموریت دشوار وجود دارد که باید به تمام این ماموریت ها رسیدگی کنید. علاوه بر مد مبارزه و جنگ علیه شورشی ها، این بازی مد دیگری دارد که در آن شما می توانید گروگان ها را نجات دهید و آنها را آزاد کنید. می توانید به هر جای بازی که رسیدید آنجا را ذخیره کنید که اگر آن مرحله را با موفقیت پشت سر نگذاشتید دوباره مجبور نشوید بازی را از ابتدا بازی کنید. به عنوان یک فرمانده می توانید سربازانتان را راهنمایی کنید و به آنها دستور دهید که چه کارهایی را انجام دهند.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1870 MB

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 678 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com