نرم افزار ویرایش و افکت گذاری حرفه ای ویدیو HitFilm 3 Pro

نرم افزار ویرایش و افکت گذاری حرفه ای ویدیو HitFilm 3 Pro : ابزاری برای ویرایش فیلم و ویدئو است مجهز به افکت های خیره کننده است . با استفاده از HitFilm 3 Pro می توانید تجربه ای نو در تولید کلیپ ، فیلم و تیزرهای تبلیغاتی داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار می توانید از افکت ها ، تصاویر و… کلیپ های فیلم در تیزرهای تبلیغاتی استفاده کنید یا بالعکس. ابزارها و ویژگی های این فیلم برای تمامی سطوح کاربران از قبیل آماتور تا حرفه ای مناسب بوده و می توانند با توجه به نیازشان از این نرم افزار بهره ببرند. در فیلم سازی مدرن می طلبد که شما بتوانید از متد ها و تکنیک های مختلف استفاده کرده و رنگ ها و تصاویر را طوری کنار هم بچینید که بهترین بازخورد را داشته باشد که در این راه HitFilm 3 Pro بهترین ابزار ها را در اختیار شما می گذارد.

 


در نسخه جدید این نرم افزار ظاهر این نرم افزار دارای طراحی جدیدی شده است ، امکان اضافه کردن متون ۳ بعدی ، پشتیبانی از OpenFX ، پشتیبانی از پخش تصاویر ۳ بعدی دوربین ها و حذف نویزهای ویدئو ها از ویژگی های جدید نرم افزار می باشد.در این نسخه بیش از ۲۰ افکت زیبا از قبیل ۳D wireframe, heat distortion, auto volumetrics و… نیز اضافه شده است.
با استفاده از این نرم افزار ، جلوه های ویژه فیلم های مشهور را می توانید برای کلیپ های خود بکار ببرید و از فیلتر رنگ خیره کننده استفاده نمایید.

 

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 309 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com