بازی کامپیوتری In Verbis Virtus

بازی کامپیوتری In Verbis Virtus : ماجراجویی فانتزی بر خلاف بازی های منتشر شده تا به امروز را تجربه کنید. قدم در راه یک جادوگر گذاشته و در جستجوی قدرت باستانی باشید. کاوش در معبد گمشده, جستجو در اتاق هایی با معماری های زیبا و چشم نواز, باز کردن جادوها و استفاده از آنها برای حل معماهای معبد و مبارزه با هیولایی که در اعماق معبد انتظار شما را می کشند تنها بخشی از وظایف شماست. جالب است بدانید برای ساخت این بازی از موتور بازیسازی Unreal Engine ساخته شده است. امکان اجرا کردن جادوها با استفاده از صدای خود , کشف و یادگیری جادوهای مختلف, وجود جادوهایی با ویژگی های منحصر به فرد, حل پازل و به چالش کشیدن پلیر, وجود تله و امکان فرار, کاوش معبد از دست رفته، کشف اسرار گذشته و تجربه گرافیکی خیره کننده تنها بخشی از ویژگی های بازی است.

 

 

در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8
Processor: 2.0+ GHz dual core processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Radeon HD2000 series or higher, Geforce 8000 series or higher, minimum 256MB dedicated memory
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
Additional Notes: Requires a microphone (notebook integrated ones do not guarantee best performance)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8
Processor: 2.4+ GHz quad core processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD6000 series or higher, Geforce 400 series or higher, minimum 1GB dedicated memory
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
Additional Notes: Headset microphone

لینک های دانلود :

 

download دانلود پارت 1

download دانلود پارت 2

size حجم فایل : 1.66 گیگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com