بازی کامپیوتری MASSIVE CHALICE

بازی کامپیوتری MASSIVE CHALICE : سبک این بازی ترکیبی است از استراژی نوبتی و کمی هم عناوین نقش آفرینی. یا به عبارت دقیق تر سازندگان این بازی قصد دارند از سبک بازی X-COM و تاکتیک های سری بازی های Final Fantasy در این بازی استفاده کنند. خیلی ناامید شدید و فکر می کنید بازی هیچ حرفی برای گفتن ندارد؟! کمی صبر داشته باشید! در این بازی می توانید قهرمانانتان را انتخاب کنید و آنها را به میدان نبرد بفرستید تا با دشمنان بازی که مثل بسیاری از بازی های فانتزی شیاطین و هیولاهای عجیب هستند، مبارزه کنید. هر کدام از شخصیت ها قدرت ها و قابلیت های مخصوص خودشان را دارند و به کلاس های مختلفی تقسیم می شوند. مثل Hunters، Alchemist و یا Caberjack . بعضی ها با زوبین می توانند نبرد ها را از راه دور جلو ببرند. بعضی ها با بمب های آتش زا و بعضی های دیگر با سلاح های سنگین. البته انتظار سلاح های واقعی را نداشته باشید، تم این بازی همانطور که گفته شد فانتزی است و فقط کمی ظاهر سلاح ها متفاوت است. تنها نژاد قابل بازی انسان است و سازندگان بازی قصد نداشتند اند نژاد های زیادی را به بازی اضافه کنند.

 

 

از مرگ نمی توانید فرار کنید! اگر قهرمانانتان در میدان نبرد زنده بماند بالاخره سن و سال زیاد آنها را از پا در میاورد. سن زیاد باعث می شود که قهرمان شما در میدان نبرد کارایی زیادی نداشته باشد، پس باید چی کار کرد؟ می توان آنها را بازنشسته کنید و یکی از قلعه ها و قلمروها را به او اختصاص بدهیم. راجع به قلعه ها و دنیای بازی صحبت خواهد شد اما بیاید کمی راجع به این موضوع صحبت می کنیم. هر قهرمانی، چه زن و یا مرد، قابلیت های خاص خودش را دارد که البته آقای Brad Muir آنها را کد ژنتیکی می خواند. اگر شما قهرمانی را مشخص کنید تا با جنس مخالف ازدواج کند، به احتمال زیاد ممکن است کد های ژنتیکی پدر و مادرش را با هم داشته باشد، اگر هم Level های پدر و مادر بالاتر بود که چه بهتر. البته این کار به این راحتی ها هم نیست و باید ببینید کدام کد ژنتیکی با دیگری هماهنگ است، شاید کمی کلمه کد (ویژگی) ژنتیکی شما راگیج کرده و فکر می کنید قضیه خیلی پیچیده است ولی نه این طور نیست و همان ویژگی های بازی های نقش آفرینی است، مثلا پدر ممکن است قدرت زیادی داشته باشد اما مثلا مادر سطح سلامتی بالاتری داده باشد، حالا باید دید فرزند این دو کدام ویژگی ها را به ارث می برد. این فرزندان جدید قهرمانان آینده خواهند بود. میانگین سن هر قهرمان بین ۴۵ تا ۷۵ سالگی است، هر چند که هنوز هم قهرمانان می توانند تا سن ۶۰ سالگی صاحب فرزند بشوند. این بازی عینا شبیه ساز زندگی نیست! و فکر نمی کنم چنین تصمیمی ضربه ای به بازی بزند.
خوب دو سه نکته ی دیگر در مورد گیم پلی است که باید توضیح بدهیم. در این بازی شما یک نقشه در اختیار دارید که شامل یک پایتخت و مناطق مختلف است که هر منطقه یک قلعه دارد که قهرمانانتان را می توانید به عنوان حکمفرای همان منطقه در نظر بگیرید. هدف شما این است که اجازه ندهید مناطق بازی را دشمنان به فساد بکشند. میزان فساد هم با درصد مشخص شده است و باید ببینید کدام منطقه از لحاظ استراتژی حساس تر است تا به همان منطقه حمله کرده و دشمنان را از بین ببرید. در پایتخت شما Massive Chalice یا همان جام بزرگ را می بینید که در حقیقت این جام افسانه ای مشاور شماست و در اینجاست که شما می توانید تحقیقاتی در ضمینه های مختلف انجام بدهید، به عنوان مثال زره های قهرمان بعضی کلاس ها را زیاد کنید یا سلامتی آنها را بیشتر کنید. بعضی از تحقیقات آزاد نیستند، مثلا باید تعداد مشخصی از یک نوع دشمنی را نابود کنید تا باز بشوند، دلیل اینکار این است که باید به اندازه کافی با قابلیت های یک دشمن آشنا بشوید تا بتوانید از آنها برای تحقیقات خود استفاده کنید. به مرور زمان گزینه های تحقیقات بیشتر خواهند شد و تصمیم گیری در مورد انتخاب هر کدام از کاوش ها با شما خواهد بود. همچنین می توانید لیست قهرمان ها و گزینه های مربوط به آن، مثلا کسانی که اداره ی یک قلعه را بر عهده دارند را ببیند. و در نهایت یکی دیگر از قابلیت های اصلی این سبک، Timeline. مثل بسیاری از بازی های این سبک باید اجازه بدهید زمان به جلو برود تا رویداد های بازی اتفاق می افتد. منظور از رویدادها، حمله کردن دشمنان به مناطق و یا بچه دار شدن است. حتی سن قهرمانان هم بالا رفته و حتی به نتیجه رسیدن تحقیقات نیز زمان می برد. هر اتفاقی که بیفتد برای شما پیغامی فرستاده می شود تا بتوانید آن رویداد را بررسی کنید.

 
توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista
Processor: 1.8 GHz dual core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, or Intel HD 3000 Graphics
DirectX: Version 11
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo at 2.2 GHz, or AMD Athlon 64 at 2.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB GeForce 220, Radeon 4550, Intel HD 4000 Graphics
DirectX: Version 11
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 947 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com