آنتی ویروس Microsoft Security Essentials

 

Microsoft Security Essentials نرم افزار آنتی ویروس قدرتمند مایکروسافت که بصورت کاملا رایگان میباشد , با نصب نرم افزار انتی ویروس مایکروسافت به صورت حرفه ای از کامپیوتر شما محافظت می گردد و این برنامه مانع از ورود هرگونه ویروس ، کروم یا تروجان به سیستم شما می شود. از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به حجم کم آن اشاره کرد که فضای هارد دیسک شما را اشغال نمی کند و سرعت سیستمتان را پایین نمی آورد. نرم افزار Microsoft Security Essentials که به تازگی ورژن نخست آن ارائه شده است , در نگاه اول بسیار ساده و اولیه به نظر می رسد اما این انتی ویروس توانایی های قابل توجهی دارد، اول این که این نرم افزار امنیتی به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و حجم آن هم بسیار پائین تر از نرم افزارهای مشابه می باشد. نسخه های مختلفی برای آن قرار داده شده است تا کاربران سیستم عامل های مختلف هریک بسته به نیاز خود از این ابزار امنیتی بهره مند شوند. Microsoft Security Essentials قادر است تا با به روزرسانی های اتوماتیک و سریع آخرین ویروس ها، جاسوس افزارها و انواع فایل های مخرب را شناسایی کرده و آنها را نابود سازد. همچنین نرم افزار دارای موتور اسکن قدرتمند به صورت کامل یا دستی می باشد که میتواند در پاکسازی سیستم های آلوده نیز ثمر بخش باشد. موتور این آنتی ویروس در این نسخه بهبود یافته است و سرعت آن افزایش یافته است . از قابلیت های این برنامه ی محافظتی می توان به رابط کاربری ساده ، قدرت بالا در تشخیص انواع برنامه های مخرب ، حفاظت پیشرفته به طور خودکار و … اشاره کرد. در ادامه مطلب از دانلود0098 میتوانید نسخه ی 32 بیتی و 64 بیتی این نرم افزار به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده است را به رایگان دریافت کنید .

 

 

ویژگی های آنتی ویروس Microsoft Security Essentials:

– حجم پائین و سبک بودن نرم افزار
– استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در شناسایی فایل های مخرب
– رایگان بودن نرم افزار آنتی ویروس
– به روزرسانی ( اپدیت) اتوماتیک و سریع و رایگان
– محیط ساده با کاربری آسان
– عدم کاهش سرعت سیستم
– شناخت و پاک سازی انواع ویروس ها و بدافزارها
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

The Microsoft Security Essentials application provides real-time protection for your home PC that guards against viruses, spyware, and other malicious software.

Microsoft Security Essentials is a free download from Microsoft that is simple to install, easy to use, and always kept up to date so you can be assured your PC is protected by the latest technology. It’s easy to tell if your PC is secure — when you’re green, you’re good. It’s that simple.

Microsoft Security Essentials runs quietly and efficiently in the background so that you are free to use your Windows-based PC the way you want—without interruptions or long computer wait times.

Here are some key features of “Microsoft Security Essentials”:
– Comprehensive malware protection
– Simple, free download
– Automatic updates
– Easy to use

سیستم مورد نیاز :

– For XP – CPU with clock speed of 500 MHz or higher
– For XP – Memory: 256 MB RAM or higher
– For Vista / W7 – CPU with clock speed of 1.0 GHz or higher
– For Vista / W7 – Memory: 1 GB RAM or higher
– VGA (Display): 800 x 600 or higher
– Storage: 140 MB of available hard-disk space
– An Internet connection is required for installation and to download the latest virus and spyware definitions for Microsoft Microsoft Security Essentials
– Internet Browser (IE or Firefox)

لینک های دانلود :