نرم افزار تهیه بکاپ NovaBACKUP Professional

نرم افزار تهیه بکاپ NovaBACKUP Professional : یک نرم افزار بکاپ و یک راهکار جامع برای مراقبت از اطلاعات ارزشمند کاربران خانگی و حرفه ای می باشد. این نرم افزار میتواند از کل هارد دیسک شامل سیستم عامل و همه فایل های مورد نیاز شما یک ایمیج بکاپ تهیه کند تا در صورت بروز مشکل بتوانید به سادگی سیستم و فایل های مهم خود را بازیابی کنید. این نرم افزارهمچنین یک دیسک ریکاوری WinPE تولید می کند که در مواقع ضروری و عدم بوت سیستم می توانید با آن سیستم را بوت کرده و در صورت خرابی ویندوز، مستقیما سیستم را از روی یک بکاپ از قبل تهیه شده بازیابی کنید.

 

NovaBACKUP به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته از اطلاعات و دیتاهای شما محافظت کرده و آنها را در امن ترین حالت ممکن نگه داری می کند. بک آپ های گرفته شده توسط این نرم افزار قابلیت رایت بر روی دیسک های مختلف ، ذخیره سازی در فضاهای آنلاین اینترنتی ، ذخیره سازی در فلش و… را داشته و می توانید با خیال راحت آنها را ذخیره سازی کنید. این نرم افزار به صورت مرحله به مرحله از اطلاعات شما بک آپ تهیه کرده و به راحتی با مراحل ذکر شده در نرم افزار می توانید کار بک آپ گیری را انجام دهید.

NovaBACKUP Professional از زبان های مختلف پشتیبانی کرده و از ظاهر ساده ای برخوردار می باشد، همچنین سابقه ای ۲۰ ساله در حفاظت از اطلاعات میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان را دارا می باشد.

ویژگی های نرم افزار بکاپ NovaBACKUP :
– نصب و استفاده آسان بسیار نرم افزار که زندگی دیجیتالی شما را اسان می سازد
– قابلیت بک آپ گیری به صورت اتوماتیک که نگرانی شما را بابت بک آپ گیری و از دست دادن اطلاعات را از بین میبرد
– امکان اتصال به فضای آنلاین ذخیره سازی برای ذخیره سازی بک آپ ها
– ریستور کردن بک آپ های گرفته شده توسط نرم افزار به سادگی یک کلیک
– سرعت بالای بک آپ گیری و ریستور کردن آن

 

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 232 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com