بازی کامپیوتری Octodad Dadliest Catch

بازی کامپیوتری Octodad Dadliest Catch : یک بازی ماجراجویی و اکشن که درباره ی حیله گری، تخریب و پدری است. شما نقش Octodad را بازی می کنید. او یک اختاپوس زرنگ و حیله گر است که لباس مبدل پوشیده و خود را به شکل انسان درآورده است. او همیشه در حال کشمکش و درگیری با هیکل گنده و بی ریخت و بی استخوان خود است. او همواره با رازش به سختی میان انسانها زندگی می کند. او همزمان بازندگی در میان انسانها باید مراقب خانواده اش هم باشد. همسر این اختاپوس به او شک می کند و او مجبور می شود به یک آکواریوم بزرگ که بسیار خطرناک است سفر کند. آیا شما به اندازه ی کافی احساسات این پدر را درک می کنید که می خواهد هویت مخفی اش را از خانواده اش پنهان کند و در عین حال مواظب بازوچه هایش باشد که دیده نشوند؟ در اکتبر ۲۰۱۰ عده ای از دانشجویان بازی Octodad اوریجینال را ساختند و آن را در جهان بازی منتشر کردند. این بازی در فستیوال ۲۰۱۱ فینالیست شد و توجه بسیاری از گیمرها و البته بازی سازان را به خود جلب کرد. امسال هم این بازی از طرف گیمرهای زیادی در جهان درخواست داشت. به همین دلیل نسخه ی جدیدی از این بازی دوباره روانه ی بازار شد. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 


ویژگی های بازی:
*در این بازی شما نقش یک اختاپوس را دارید که می خواهد قیافه ی خنده دارش را مخفی کند، لباس مبدل بپوشد و خود را شبیه یک انسان کند!
*با این اختاپوس که البته یک پدر است به سفرهای ماجراجویی دریایی می روید.
* Octodad Dadliest Catch را می توانید تک نفره و گروهی بازی کنید. در مد گروهی بازی ۲ تا ۴ نفر می توانند در این بازی شرکت کنند.
*این بازی در ویندوز ۸ هم قابل نصب است.
*کیفیت و گرافیک این بازی بسیار بالاست.
*این بازی در PC، Mac، Linux قابل اجراست.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 1.09 گیگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com