بازی کامپیوتری One Late Night Deadline

بازی کامپیوتری One Late Night Deadline : یک بازی ماجراجویانه که در آن شما نقش کارمند یک اداره را ایفا می کنید. داستان این بازی از نیمه شبی شروع می شود که او در دفتر کارش کارهای ماوراءالطبیعه وخاصی انجام می داد. او طوری کارهای خاصش را مخفیانه انجام می داد که همکارانش به کارهایش مشکوک نشوند. ۵ داستان در محل کار این کارمند اتفاق می افتد. در ساختمانی که شما در آن کار می کنید چندین شرکت دیگر هم وجود دارند که مشغول به کارهای دیگری هستند. شما در محل کارتان روزنامه می خوانید، کارهای عجیب و غریب و ناهنجاری مانند هک کردن ایمیل همکارانتان را انجام می دهید! به این دلیل ایمیل های آنها را هک می کنید تا اطلاعاتی از درون آنها برای کارهای خاص و عجیب و غریب خود بدست آورید. در واقع شما کارهای عجیب و غریبتان را در نیمه شبی به صورت پنهانی انجام می دهید. در آن نیمه شب مذکور همه ی جا باران می بارید و باد شدیدی شروع به وزیدن می کرد. در آن شرایط هیچ کسی از خانه اش بیرون نمی آمد. شما به همین دلیل آن شب را برای انجام کارهایتان انتخاب کردید. وقتی وارد سالن محل کارتان می شوید با به طور ناخودآگاه متوجه خطر می شوید و احساس نگرانی می کنید. ناگهان یک سایه را بر روی دیوار سالن می بینید که… . برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

ویژگی های بازی: ماجرایی در یک نیمه شب در محل کار یک کارمند اتفاق می افتد. شما گیمرهای عزیز نقش این کارمند را بازی می کنید. در نیمه شب بازی همه جا باران می آید و باد شدیدی می وزد. به همین دلیل برق همه جا قطع می شود. به دلیل تاریکی، شما از نور موبایل(فلش لایت) خود برای روشن کردن محیط اطرافتان استفاده می کنید. باتری موبایل شما به واسطه ی استفده از نور فلش لایت دقیقه به دقیقه کمتر می شود. یک راه خاص و عجیب برای پر شدن مجدد باتری موبایل تان می توانید انجام دهید و آن این است که باتری را از موبایل خارج کنید. با خارج کردن باتری از کوشی به طور اتوماتیک پر می شود و دوباره شما می توانی آن را در گوشی همراه خود جاگذاری کنید. با این راه حل دیگر دچار کمبود نور نمی شوید. سایه یا سایه هایی را در اطرافتان حس می کنید. باید حواستان را تحت هر شرلیطی جمع کنید تا غافلگیر نشوید. در محل کار به کار هک کردن ایمیل های همکارانتان مشغول می شوید چون اطلاعات سری را جمع آوری می کنید تا سر نخی از کارهای عجیب و غریب آنها بدست آورید. برای هک کردن ایمیل ها باید به دنبال سی دی هک باشید.آن را پیدا کنید و از آن استفاده کنید. برای باز کردن در اتاق های سری نیاز به کلید دارید باید بفهمید که کلید این اتاق ها کجا نگهداری می شود و آنها را پیدا کنید و در ها را باز کنید. هرجا از این بازی را که خواستید می توانید ذخیره کنید. کیفیت و گرافیک این بازی بسیار بالاست.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 595 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com