نرم افزار Paragon Hard Disk Manager 15 Professional

نرم افزار Paragon Hard Disk Manager 15 Professional : هر آنچه را که شما برای مدیریت و اجرای عملیات مدیریت سیستم بدان نیاز دارید را در اختیارتان می گذارد. ابزارهایی چون فیلتر های عملکرد بالای فایل وبکاپ و عملیات موثر رکاوری، موتور پیچیده پارتیشن بندی آن قابلیت بکاپ گیری از هارد دیسک های مجازی و سیستم های HYPER V GUEST. گزینه ی قوی اسکریپتینگ وحمایت بیشتر از دستگاه های مجازی و.. این نرم افزار را منحصر به فرد ساخته است.

 

بکاپ گیری از داده ها وسیستم
از تمامی ویندوز خود بکاپ می گیرد و از فایل هل و پارتیشن های جداگانه نیز پشتیبانی گیری می کند واز موتور اسکریپتینگ برای عملیات های مکرر و اتوماتیک و بسیاری دیگر ابزارهای بکاپ گیری مجازی برای بکاپ گیری آتی استفاده می کند و دامنه ی انتخاب بالایی برای بکاپ گیری خواهید داشت. امنیت رمز عبور  از دسترسی های غیرمجاز به داده های حیاتی شما جلوگیری به عمل می آورد وبرای دسترسی به داده ها، با روش های خاصی کد گذاری های لازمه صورت می پذیرد.

سازگاری و بازیابی
با این نرم افزار سیستم شما همیشه ایمن خواهد بود و بکاپ های موچود در هر زمان قابل رستور شدن می باشند. گزینه ی Universal Image Mounter  به شما دسترسی به فایل های محافظت شده ی خود را می دهد.

Paragon Recovery Medium
زمانی که ویندوز شما بوت نمی شود می توانیدآن را با استفاده ی گزینه ی محیط رکاوری Paragon با لود کردن بکاپ ها بوت پذیر ساخت و راه اندازی کرد.
Recovery Media Builder جدید در این سیستم ایجادبازیابی محیط های شخصی را بسیار آسان کرده است با توجه به جدیدترین فناوری WinPE باز یابی محیط قابل انجام  بکاپ شما در درایو شبکه وجود دارند اگر نه می توان از گزینه های پیشرفته در این نرم افزار استفاده کنید و ان درایو را ایجاد کنید.

پارتیشن بندی و بهینه سازی
عملکرد های پیشرفته را می توان روی پارتیشن بندی ویندوز خود انجام دهید وبرای داشتن فضای خالی بیشتر هارد، بهینه سازی کامل را انجام دهید.گزینه یParagon ConnectVD امکان کار با درایو های مجازی را می دهد.

تصویر سازی و جابجایی
امکان انتقال ویندوز از یک منبع به منبع مقصد وجود دارد.
Paragon Hard Disk Manager 15 Professional  امکان انجام عملیا ت پاکسازی SSD وپاک کردن داده های SSD بدون کم کردن عمر خدمات رسانی را فراهم می سازد.

پاک سازی داده های وابسته
این داده های شخصی شما هستند و در صورتی که پاک شده باشند قابل بازگشتند حتی اگر هارد درایو شما آسیب دیده باشد.
Hard Disk Manager Version 15 now امکان پاکسازی امن داده های SSD بدون کاهش دادن عمر خدمات رسانی آنها را دارد.

ویژگی های جدید:

پاکسازی امن داده های حتی روی SSD ها
اپدیت رایگان با حمایت  ویندوز 10
بکاپ و رستور درایو های مجازی
Paragon Recovery Media Builder
– (Update) Refactored P2V Restore Wizard
رابط کابری تازه بازبینی شده

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

download دانلود  – نسخه 32 بیتی

size حجم فایل : 32 مگابایت

download دانلود  – نسخه 64 بیتی

size حجم فایل : 267 مگابایت

password رمز فایل : download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com