بازی اندروید Portal

بازی اندروید Portal یکی از بازی های فکری و جذاب می باشد که تاکنون بیش از 70 جایزه کسب کرده است و روز به روز طرفداران بیشتری در تمام سیستم عامل ها بدست می آورد. این بازی دارای ترکیبی از شوتر اول شخص (FPS) و سبک بازی های پازلی می باشد که سبک جدیدی از بازی های فکری را در دنیای فضایی بوجود آورده است. نحوه بازی به این شکل است که شما ابتدای بازی در یک نقطه از ساختمان یا اتاق هستید و باید برای اتمام بازی به نقطه ای معین شده در جای دیگر بروید. در مراحل اولیه کار بسیار اسان است و به راحتی می توانید تغییر مکان دهید ولی در مراحل بعدی موانع و چالش های بسیار زیبایی با وسایل عجیبی برای شما پدید می آید که برای موفقیت باید آنها را حل کنید.

بازی اندروید Portal

بازی اندروید Portal

راهنمای نصب : لطفاً پس از دریافت فایل دیتا، آن را از حالت فشرده خارج کنید و سپس پوشه com.nvidia.valvesoftware.portal را در آدرس /sdcard/Android/obb کپی کنید.

Set in the mysterious Aperture Science Laboratories and noted for its humorous writing, the game requires player to solve puzzles and challenges by opening portals, maneuvering objects, and moving themselves through space in ways that used to be impossible.

Playing Portal today will teach you how to love a “companion cube”, whether a computer named GLaDOS really wants you dead, and why your friends keep telling you

لینک های دانلود :

download دانلود دیتا بازی با حجم 2.30 گیگابایت

download دانلود بازی با لینک مستقیم برای Tegra 4

size حجم فایل : 19.28 مگابایت

size ورژن : برای اندروید 4.3 و بالاتر

password رمز فایل : www.download098.com

homepage منبع : Download0098