بازی کامپیوتری Rogue Trooper 2

بازی کامپیوتری Rogue Trooper 2 : داستان یک سیاره ی مخروبه به نام Nu Earth را روایت می کند که میان مردمان شمال و جنوب این سیاره جنگ های زیادی در می گیرد. جنگ میان آنها هیچ وقت تمام نمی شود. در این بازی یک جنگجوی قوی (Rogue) حضور دارد که در جنگ های بسیاری شرکت می کند. او تنها سرباز و تنها بازمانده از کل جوخه است. او مردی ست که در میان سایه ها ناپدید می شود. او در سفر ماجراجویی اش یا به عبارت دیگر در ماموریتش هیچ رفیق و همراهی ندارد اما توانایی های منحصر به فردی دارد که می تواند به کمک این توانایی های انتقامش را از دشمنان بگیرد. او آخرین سرباز و آخرین بازمانده از جوخه ی massacred Genetic Infantrymen است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ویژگی های بازی:
Rogue Trooper بازی سوم شخص اکشن است که جنگ های زیادی در Nu Earth در می گیرد.
در این بازی شما می توانید دوستان این سرباز به نام های Helm، Gunnar و Bagman را زنده کنید و از آنها برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید.
در این بازی شما توانایی ساختن انواع مهمات را دارید تا هر زمان که لازم بود از آنها استفاده کنید.
در این بازی شما می توانید خود را به راحتی با محیط بازی وفق دهید و برای مبارزه با دشمنان از محیط پیرامون به نفع خود استفاده کنید. مثلا می توانید از درختان بالا بروید و خود را در لابه لای شاخ و برگ درختان مخفی کنید و به دشمنانتان به طور ناگهانی حمله کنید و آنها را غافلگیر کنید.
می توانید از تجهیزات و توانایی های خود برای گول زدن و به دام انداختن دشمنانتان استفاده کنید.
می توانید صفحه نمایش خود را به دو قسمت تقسیم کنید و همه چیز را زیر نظر داشته باشید.

 

در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :