بازی کامپیوتری Rooks Keep

بازی کامپیوتری Rooks Keep : یک بازی خیلی خشن که در آن خون و خونریزی چیز عجیب و غریبی نیست بلکه یک کار رایج و معمول است. در این بازی جذاب شما در یک تورنومنت شرکت می کنید که فقط کشت و کشتار در آن اتفاق می افتد. در این مسابقه از سلاح هایی همچون شمشیر، تبر، چکش، چاقو، زره، نیزه و سلاح های سردی از این قبیل استفاده می شود. شوالیه های بدخواه و بدذاتی در این مسابقات حضور دارند که وحشی و درنده خو هستند و هیچ رحمی در دل ندارند. آنها در میدان مبارزه با کمال بی رحمی به رقیبانشان حمله می کنند، بدن های آنها را با شمشیرهایشان تکه و پاره می کنند و سر از تن جدا می کنند. در بازی Rooks Keep گیمرها می توانند تک نفره یا به صورت گروهی به میادین جنگ بروند و با رقیبانشان مبارزه کنند. برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ویژگی های بازی:
در این بازی مدهای متنوعی وجود دارد که شما گیمرهای عزیز می توانید آنها را انتخاب کنید. این مدها عبارتند از: Deathmatch ، Last-Man-Standing و Conversion(که دشمنان را شکست می دهید و آنها را وارد تیم خود می کنید).
در این بازی هم شما و هم رقیبانتان از توانایی ها و مهارتهای زیادی برخوردار هستید.
در این بازی فقط از سلاح های سرد استفاده می شود.
این بازی را می توانید به صورت آنلاین با دوستانتان انجام دهید.
بازی Rooks Keep را هم تک نفره و هم چند نفره می توانید انجام دهید.
کیفیت بازی بسیار بالاست.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 0.99 گیگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com