بازی کامپیوتری Starpoint Gemini 2 Origins

بازی کامپیوتری Starpoint Gemini 2 Origins : از بهترین و تخیلی ترین بازی های سال ۲۰۱۵ است که توسط کمپانی Iceberg Interactive ساخته و طراحی شده است و توسط کمپانی Little Green Men Games برای کامپیوتر منتشر شده است. این بازی دارای سبک اکشن و ماجراجویی می باشد و دارای نقشه بسیار وسیعی است که گشت و گذار به مدت طولانی را برای شما امکان پذیر می سازد. شما در این بازی باید به جنگ دشمن رفته و وسایل جنگی آنها و هواپیماهای آنها را نابود کنید و از قلمرو خود دفاع کنید ، این بازی در آینده رخ می دهد جایی که دیگر انسان یا هر موجود زنده دیگری وجود ندارد فقط و فقط ربات ها در آنجا حکومت می کنند و این ربات ها نیز به دو دسته تقسیم می شوند که شما آدم خوبه داستان هستید و باید دشمن را نابود کنید. 

 

 

در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7, 8
Processor: 2.2 GHz Dual core or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB RAM Or Better
Hard Drive: 10 GB available space
DirectX: 10

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista Sp1, Windows 7, Windows 8
Processor: 3.0 GHz Dual core or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB RAM Or Better
Hard Drive: 10 GB available space
DirectX: 11

لینک های دانلود :

 

download دانلود بصورت پارت های 1گیگابایتی

    پارت 1

    پارت 2

    پارت 3

    پارت 4

    پارت 5

    پارت 6

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com