بازی کامپیوتری SunAge Battle for Elysium Remastered

بازی کامپیوتری SunAge Battle for Elysium Remastered : یک بازی مسابقه ای دوبعدی و جذاب است. این بازی دوباره ساخته شده است. طراحان و تولید کنندگان بازی سعی کردند نقص های این بازی را جبران کنند و البته موفق هم بوده اند. ورژن جدید این بازی پر از ویزگی ها و صحنه های جالب و جذاب است که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. در این بازی باید برای خود قلمرویی را مشخص کنید و از آن محافظت کنید. در قلمرو خود می توانید ساختمان هایی را بسازید که بسیار پیشرفته باشند. شما باید از این ساختمان ها در برابر رقیبان یا دشمنانتان محافظت کنید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ویژگی های بازی: این بازی سه میدان مسابقه ی جذاب دارد که عبارتند از: Human، Raak-Zun و Sentinel. هر کدام از این میادین مسابقه شامل ساختمان هایی است که با تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند. البته خود شما ساختمان ها را می سازید. در این سه میدان مسابقه ۲۵ مرحله وجود دارد. قلمرو خود را مشخص کنید و اشخاص بیگانه را به درون آن راه ندهید. می توانید به تنظیمات بازی بروید و از آنجا کمک بگیرید که چگونه ساختمان هایتان و قلمروتان را مستحکم بسازید. کیفیت بازی بسیار عالی ست.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1870 MB

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 753 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com