بازی کامپیوتری The King of Fighters 98

بازی کامپیوتری The King of Fighters 98 : یک بازی جذاب اکشن که براساس درخواست گیمرهای زیادی دوباره بعد از ۱۰ سال، امسال طراحی و تولید شد. جنگ های زیادی در این بازی وجود دارد که هیچ موقع پایان نمی پذیرند. قهرمانان و جنگجویان زیادی در این بازی وجود دارند که شما می توانید هر کدام از آنها را که دوست داشتید برای مبارزه انتخاب کنید. هر کدام از این مبارزان مهارت ها و توانایی های منحصر به فردی دارند. این بازی را می توانید به صورت آنلاین هم بازی کنید. این بازی دو مد آنلاین ، دو مد معمولی و یک مد تمرین دارد. مد تمرین بازی بسیار جالب است. حتما مد تمرین را انتخاب کنید چون در آن می توانید هرقدر که می خواهید تمرین کنید، تجربه کسب کنید ، برای جنگ ها برنامه ریزی کنید و تاکتیک ها و استراتژی های موثری را به کار بگیرید. این بازی مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ویژگی های بازی:
۶۴ جنگجو در این بازی حضور دارند. نام مهمترین آنها Eiji KisaragiT، Kasumi Todoh, Geese Howard ، Mr. Bigو Wolfgan Krauser است.
این بازی را آنلاین هم می توانید انجام دهید.
این بازی دونوع مد آنلاین دارد. مد “Rank Match” و مد “Player Match”.
دو مد معمولی و غیر آنلاین نیز در بازی وجود دارد. مد “Endless” و مد “Challenge” که در مد دوم ۳۰ ماموریت مهم و سخت وجود دارد. یک مد جالب دیگر هم وجود دارد که مد تمرین یا “Practice” می باشد. در این مد می توانید تمرین کنید و برای جنگ های احتمالی می توانید برنامه ریزی کنید.
کیفیت و گرافیک بازی ۹۸ The King of Fighters بسیار بالاست.
این بازی را می توانید هم تک نفره و هم به صورت گروهی انجام دهید.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 481 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com