بازی کامپیوتری UnEpic

بازی کامپیوتری UnEpic : یک بازی اکشن و معمایی در مورد شخصی به نام Daniel (دنیل) است. او روزی از اتاقش بیرون می آید و یکدفعه متوجه می شود که در یک قلعه ی قرون وسطایی تاریک قرار دارد! شما نقش دنیل را بازی می کنید. برای اینکه ابتدا او مات و مبهوت است کمی در محیط اطرافش پرسه می زند تا متوجه شود چه چیزهایی در انتظارش است. او از دالان های سرپوشیده ی قلعه با ترس و وحشت عبور می کند. در این بازی او با ارواح پلید و بدذات روبرو می شود که یکی از این ارواح وارد بدن او می شود. اما آن روح چگونه وارد جسم دنیل شده است و چه هدفی از این کار داشته است؟ برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

این بازی به چند زبان تهیه شده است. اگر می خواهید زبان انگلیسی را انتخاب کنید باید موارد زیر را بعد از نصب بازی انجام دهید:
۱٫حتما crack.rar را اکسترکت کنید.
۲٫از تمام فایل هایی که در crack.rar وجود دارند کپی بگیرید.
۳٫فایل ALI213.ini/3DM.ini/SKIDROW.ini را با notepad باز کنید.
Language = Russian را پیدا کنید و Language = English را جایگزین آن کنید.
۵٫این کارها را انجام دهید، ذخیره کنید و بازی را شروع کنید.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 189 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com