بازی کامپیوتری Vampire Legends The Untold Story of Elizabeth Bathory

بازی کامپیوتری Vampire Legends The Untold Story of Elizabeth Bathory : یک بازی معمایی بسیار جالب است. تولید کنندگان بازی The True History of Kisilova تصمیم گرفتند یک بازی دیگر که پر از جنگ و خونریزی ست را تولید کنند. این بازی اساس تاریخی دارد که البته کاراکترهای موجود در آن بیشتر حاصل تخیلات ذهن سازندگان این بازی می باشد. از خون آشام های بسیار وحشتناک و بی رحمی استفاده کرده اند تا بر جذابیت بازی بیافزایند. این بازی داستان افسانه ی الیزابت را روایت می کند. الیزابت یکی از شاهان پرقدرت است که روزی دخترش را از دست داد. دشمنانش او را غافلگیر کردند و دخترش را شبانه دزدیدند و اسیر کردند. الیزابت از این واقعه بسیار ناراحت شده بود، طوری که از غم دوری فرزندش داشت دیوانه می شد. آیا شما می توانید به او کمک کنید تا دخترش را پیدا کند؟ اگر می خواهید به او کمک کنید باید به یک سفر ماجراجویی پر دردسر و پر حادثه بروید. شما نقش الیزابت را بازی می کنید. در این سفر ماجراجویی باید به دنبال سرنخ هایی باشید که شما را به دختر الیزابت برساند. معماها و رازهای زیادی وجود دارند که باید آنها را حل کنید. به کمک سرنخ هایی که می یابید می توانید معماها را حل کنید.

 

 

ویژگی های بازی: رازها و معماهای پیچیده ای وجود دارد که باید تمام آنها را حل کنید. هر جا از بازی ممکن است سرنخی از چگونه دزدیده شدن دختر الیزابت بدست آورید. تمام سرنخ ها را کنار هم بگذارید تا بتوانید معماها را حل کنید و در نهایت دختر گمشده ی الیزابت را پیدا کنید. همانطور که از اسم بازی (Vampire Legends) بر می آید دشمنان شما خون آشام ها هستند. آنها بسیار بی رحم و ترسناک هستند. باید کارت هایی به نام tarot را جمع آوری کنید.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
به اشتراک بگذارید ...

سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1870 MB

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 971 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com