بازی کامپیوتری Warlords Battlecry IIIبازی کامپیوتری Warlords Battlecry III ژانر جنگی دارد و شما در مسابقات رزمی شرکت می کنید. در این مسابقات صدها مبارز حضور دارند. این مسابقات در قاره ای ناشناخته به نام Etheria برگزار می شود. بیش از ۱۳۰ طلسم در ۱۳ منطقه وجود دارد که همه ی مبارزان در این مناطق شروع به گشتند به دنبال این طلسم ها می کنند. شما هم باید در این مسابقات شرکت کنید و از مبارزان دیگر پیشی بگیرید. بعضی از طلسم ها و اشیاء جادویی در تعداد زیادی از فروشگاه های اطرافتان نیز هست. شما با طلسم ها و مواد جادویی می توانید اژدها هایی را خلق کنید و با آنها به جنگ با رقیبانتان بروید.
ویژگی های بازی: ۱۶ مسابقه ی متنوع و مختلف وجود دارد. این مسابقات در ۲۵ کلاس اجرا می شود. مبارزان و قهرمانان زیادی در این بازی حضور دارند. در این بازی چند نقشه از محیط بازی در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید از آنها برای پیدا کردن چیزهایی که می خواهید کمک بگیرید. این بازی ۵۰ مرحله دارد و مراحل آن به صورت رندوم پخش می شود. ۱۳۰ نوع طلسم در ۱۳ منطقه وجود دارد. در این بازی می توانید با طلسم هایی که پیدا می کنید و به وسیله ی آنها برای خود اژدها خلق کنید. کیفیت و گرافیک بازی بسیار بالاست. می توانید هم تک نفره و هم به صورت گروهی انجام دهید.

 

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

لینک های دانلود :

 

download دانلود با لینک مستقیم

size حجم فایل : 552 مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : www.download0098.com